Давайте розберемося в розширеннях файлів. Справа в тому, що, як відомо, комп'ютер розпізнає певні файли по їх розширень. Кожне розширення призначається для відкриття цих файлів для певних програм.

Коли була система DOS, що файли мали в назві вісім символів, додатково три символи розширення. Сьогодні, коли вже ця система витіснена "Windows", то ми маємо в назві двісті п'ятьдесят шість символів, і включає до восьми символів у розширенні. Думаю, що цього цілком достатньо для назви. Як правило, кожне розширення має свою розшифровку. Так, наприклад, файли з розширенням * .TXT, це всім відомий текстовий формат. Файли з розширенням * .RTF це абревіатура від слів "Rich text format" ,, що в перекладі може означати, що це збагачений текст.


Тобто, з цим текстом вже можна виробляти розбивка на абзаци, писати в різних шрифтах і так далі.

Файл з розширенням * .MEF - це файли цифрових камер "Nikon". розшифровується ця назва, як "Nikon electronic format".

Що ж стосується того, якими програмами можна їх відкривати, то можливо їх відкрити за допомогою всім відомих програм, таких, як "Adobe Photoshop" і "CorelDRAW Graphics Suite ".

от за допомогою цих програм ви зможете вільно відкривати ці файли. Можете не тільки їх відкрити, але можете відконвертирувати їх в потрібний вам формат. Тільки треба це робити обережно, оскільки можете зіпсувати зображення, погіршити його якість.

але, сподіваюся, що у вас все вийде, і ви не зробите подібної помилки.

Бажаю вам успіхів та здоров'я!