Це досить цікаве питання. Давайте спочатку розберемося, що ж таке ресивер, і для чого він може призначатися.

саме слово "ресивер", походить від англійського дієслова "To receive", що в перекладі може означати, як "брати".

Справа в тому, що ресивери бувають різного роду. Є ресивери, які мають у собі сумісність, як приймача, так і тюнера. Такі штуки застосовують, якщо використовується цифрове телебачення. Ось такий ресивер може ще називатися тюнером. такий ресивер може підключатися до телевізора, в якому є спеціальний цифровий вхід. Також, можна підключати цей ресивер до комп'ютера, якщо у вас нету телевізора. Монітор цілком може служити хорошим телевізором. До речі, а телевізор не може бути хорошим монітором, вже перевірено. У всякому разі, старі телевізори не можуть бути хорошими моніторами комп'ютерів.


там просто дозвіл інше, і символи, які кодуються комп'ютером там видно розмитими і неудобочітаемимі. Читати можна, але з трудом.

Є ресивери, які беруть супутниковий сигнал. Ці штуки використовуються, коли потрібно налаштувати супутникове телебачення. Але для такого ресивера потрібно, щоб було підключення до параболічної антени, або, як її ще називають, "тарілка".

Отже, для того, щоб відповісти на питання про налаштування ресивера, потрібно знати, який саме ресивер потрібно налаштувати. А так можна гадати і вгадувати. У кожного виду ресивера є свої настройки, які можуть відрізнятися один від одного, і тому потрібно знати точно, який вид потрібно налаштувати і якої моделі.

Удачі!