Кожен громадянин Російської Федерації має право повернути прибутковий податок з продажу якої-небудь нерухомості, автомобіля або іншої власності, обкладається ім. Прибуткові податки можна повернути і з лікування, іпотеки і т.д.

Першим ділом вам потрібно зібрати всі необхідні документи. Серед інших знаходиться паспорт громадянина РФ, договір, що підтверджує угоду купівлі-продажу, декларація 3-ПДФО, довідка 2-ПДФО за роботу, документи з оплати нерухомості, документи підтверджують право власності. Подібний пакет документів ставиться, як ви вже здогадалися, до питання повернення прибуткового податку з квартири. Тобто, тринадцяти відсотків її вартості.

Неважко зрозуміти, що повернути прибутковий податок можна тільки через звернення до податкового органу за місцем вашої прописки.


Приносьте всі документи і заповнюйте на місці декларацію 3-ПДФО. Відразу хочу зауважити, щоб не наробити багато помилок, віддайте декларацію на заповнення бухгалтеру. Ви заплатите максимум 500 рублів, але зате отримаєте стовідсоткову гарантію точності і позитивної відповіді від податкового органу. Хоча там не все так вже й складно.

У декларації ви вказуєте спосіб отримання. Це може бути сума цілком, або частинами. У першому випадку ваш запит розглядатимуть близько трьох місяців. У другому випадку ви набагато швидше почнете одержувати свої гроші.

Ви маєте право подавати декларацію до тридцятого квітня. Саме тому всі угоди з нерухомістю намагаються зробити в кінці зими або на початку весни. Напевно, саме цей закон і створює умови "сезону" з продажу квартир.