Популярна соціальна мережа вже давно стала не тільки місцем для спілкування, але й місцем, де люди можуть практично інтегрувати статті та контент з інших сайтів. Роблячи посилання на новину чи матеріал з іншого сайту, у вас автоматично з'являється якась частина тексту. Користувач зможе клікнути на кнопку "переглянути", а вже потім, якщо йому сподобалося, перейти на сайт і прочитати інформацію далі. Однак, не у кожного є така функція.

Прості користувачі можуть створити посилання в контакті як є. Тобто буде просто слово або словосполучення, виділене синім кольором, а при натисканні на нього ви будете переходити на сайт. Для створення подібної посилання вам слід просто у формі повідомлення написати [посилання | Текст]. Можна просто залишати посилання, тоді буде адреса сторінки в скороченому варіанті.


Буває, що сайт сумнівний, тоді у вас з'явиться щось на кшталт "d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230/? Away ...". Це не дуже красиво виглядає, тому слід використовувати першим варіантом.

Створення подібної посилання активно як для акаунтів, так для груп та паблік. Ви можете, таким чином, відправляти повідомлення, коментарі, підписувати фотографії, відео та інші матеріали. Однак, для останніх випадків вам потрібно використовувати подвійні дужки, наприклад, [[адреса сайту | ваш текст]]. Досвід показує, що на такі посилання користувачі клацають набагато частіше. Відбувається це тому, що до них є більша довіра. Людина думає, що він знову потрапить на Вконтакте, але при цьому переходить на інший сайт в новому вікні. Перегляд вмісту на довгий час практично гарантований.