Коли ви хочете додати КВЕД, вам слід відправлятися в податковий орган для повідомлення. Якщо ви є індивідуальним підприємцям, то вам просто знадобиться форма Р24001, а от для власників ТОВ доведеться зібрати Р14001, Р13001, ксерокопію паспорта бухгалтера, свого паспорта, ксерокопію установчих документів та також копію свідоцтва про постановку на облік.

У першому випадку все досить просто. Якщо індивідуальному підприємцеві потрібно додати КВЕД, тоді він заповнює форму Р24001, а потім чекає повідомлення про прийняття з податкового органу.

Другий випадку набагато складніше. Якщо нове підприємства в установчі документи ви вносити не збираєтеся, то просто заповнюємо форму Р14001. Заповнюємо в ній перший і другий лист, а також всі листи з позначкою Т і Н.


Тепер не забудьте про винятки на види діяльності. Якщо вони потрібні, то заповнюйте лист з літерою О.

Якщо ж ви хочете внести нові підприємства, то обов'язково проводите збори засновників товариства. На ньому вам слід прийняти новий статут, потім заповнити форму Р13001. Заповнюємо перший і другий лист у формі, потім всі аркуші з позначкою Н і Ж.

Останніми діями буде сплата державного мита, подача заяви з підписом, яка завірена нотаріусом, де говориться, що зміни до статуту зроблені, в податковий орган. Також прикладаємо до заяви ксерокопії форми, всіх документів, які були перераховані спочатку.

Тепер вам залишається лише почекати кілька днів, щоб прийшло повідомлення і позитивному результаті прийняття змін.