Одні дівчата намагаються розпрямити до смерті обридлі кучері, щоб волосся стали струмливими і гладкими. Інші ж (їх більшість) намагаються, у що б то не стало, перетворити обридлі пряме волосся в хвилюючі кучері. Домогтися цього можна наступними способами:

- хімічна завивка;

- використання різних електричних приладів;

- використання традиційних бигудей.

" Оксамитові "бігуді, які мають велюровое покриття серед професіоналів користуються особливою популярністю, оскільки вони здатні забезпечити щадну і ніжну завивку, а також не зіпсувати волосся. Такі бігуді мають різний діаметр і довжину, що дозволяє зробити на волоссі будь-якої довжини практично будь-яку зачіску.

"Їжачки" або "липучки" - таке смішне назва даний вид бигудей отримав через колючим поверхні, завдяки якій вони здатні без всяких гумок, паличок і затискачів утримуватися на волоссі.


Завдяки "їжачка" ваше волосся висихають досить швидко, що дуже важливо в тому випадку, якщо ви куди-небудь поспішаєте. Бігуді більш великого діаметра ідеально підходять для додання волосся обсягу - вони створюють м'які хвилі, піднімаючи волосся біля коріння.

Коклюшки, як правило, використовуються при хімічній завивці, однак при їх використанні також можна домогтися модних і цікавих зачісок. Завдяки не надто великому діаметру, коклюшки можуть забезпечити достатньо дрібні кучері, притаманні модному африканському стилю.