Іноді у деяких бізнесменів настає момент, коли фірму потрібно визнати банкрутом. Але тут вони стикаються з проблемами. Фіктивне визнання фірми банкрутом позначає переслідування владою. За законом РФ можна закрити фірму тільки тоді, коли податкова визнає її повний банкрут. Для цього подається заява, яку розглядатимуть протягом певного періоду часу.

А ось загубити власний бізнес вам ніхто не забороняє. Зробити це можна кількома шляхами. Перший з них це неадекватна трата коштів на непотрібні цілі. Припустимо, у вас є власне ательє, а ви починаєте необгрунтовано дорогий ремонт в ньому. Так чи інакше ви не можете звести баланс, в результаті не можете виплатити зарплату робітникам і заплатити за податки.


Податкова повинен визнати вас банкрутом, оскільки впродовж деякого часу ви буквально запустили свій бізнес.

Наступний спосіб, що дозволяє вам занапастити власний бізнес, полягає в несплаті податків. Фірма, яка не платить за рахунками, так чи інакше буде закрита. Достатньо кілька місяців не з'являтися в податковій, щоб до вас з перевіркою прийшла інспекція. Точне часом не появи дорівнює 4,5 місяці, якщо ви вирішили запустити свій бізнес відразу після оплати останнього квартального звіту. Останній термін несплати змусить податківців приходити до вас з перевіркою, де вони і виявлять вашу неможливість заплатити необхідну суму державі.