Кругле обличчя - це не завжди відсутність творчого підходу до виконання тієї чи іншої зачіски. Для чоловіка кругле обличчя буде навіть плюсом, адже можна створити дуже цікаві композиції.

Одна з зачісок, відповідний до круглого особі чоловіка - це стрижка під машинку. Рівне підстрижена голова непогано виглядає в зіставленні з круглим обличчям. При цьому можна жорстко виділити грані, зробивши окантовку. Якщо волосся досить густі, то вийде ідеально. Урізноманітнити подібну стрижку можна дизайнерським рішенням. Волосся слід постригати не під одну гребінку, а під дрібну хвилю. Дуже добре вийде з кучерявими волоссям.

Якщо ви соромитеся форми, то досить масивні зачіски підходять круглого обличчя. Це природно каре з нарощуванням чубчика у жінок.


Густе волосся дозволять непогано відвернути увагу від круглого особи. Якщо ви помічали, то все повненькі жінки носять коротке волосся, вважаючи за краще їх довгим. Це відбувається тому, що довгий волосся у випадку круглого обличчя зайвий раз виділяє форму. А ось коротка зачіска може заховати ваш недолік.

Непогано доповнити кругле обличчя можна за допомогою французької коси. Але віддати створення даної зачіски слід тільки перукаря з досвідом.

Повертаючись до чоловічих зачісок, можна відзначити дреди довжиною до плечей. Вони цілком можуть закрити вуха і вилиці, приховуючи форму круглого обличчя. Також це виглядає дуже оригінально, примушуючи оточуючих звертати увагу на людину.