Продукти харчування - ці товари користуються найбільшим попитом завжди. Кожній людині хочеться їсти щодня. Саме тому їжа завжди буде в ціні. Ну, звичайно ж, якщо нічого іншого не придумають.

Можна з продуктів харчування виділити найпотрібніші, ті що купує переважна населення планети. У списку найбільш популярних продуктів знаходиться хліб, або його заміщають рис (в Китаї), коржі (Близький схід), булки (Північна Африка). Хліб найважливіший продукт, адже на ньому можна протриматися навіть цілий рік. У ньому знаходиться дуже багато корисних мінералів.

Також домашні товари користуються найбільшим попитом. 90% населення планети потребує чайниках, тазиках, гуртках, ложках, вилках, паличках.


Все те, що пов'язано з приготуванням їжі є дуже популярним. Просто потрібно подивитися на те, що ви робите кожен день вранці, наприклад. Ви заварюєте чай, їсте цукерки та бутерброди, для нарізування хліба та ковбаси ви використовуєте ніж. Це дуже популярні у світі товари.

Автомобіль є ще одним важливим товаром, який користується широким попитом. Кожному потрібно постійно кудись їхати. Всі їздять на роботу, на відпочинок, до родичів, до ресторан, в банк і взагалі у всі місця. Ходити пішки людині вже не потрібно, та й деякі просто не витримають дорогу під палючим сонцем в кілька кілометрів. Машина завжди в ціні і користується найширшим попитом на планеті Земля.