"Як вибрати оселедці?" - Цим питанням задається жодне покоління, і єдиного вірного відповіді на це питання до цього моменту не знайдено. Існує безліч народних прикмет, які допомагають зробити це правильно. Учені також не знайшли цієї проблеми єдиного вірного рішення.

Отже, з чого ж почати. Хтось звертає свою увагу на колір і запах продукту, когось більше хвилює чистота зовнішньої частини рибини, а хтось на колір зябер ,, а хтось і зовсім керується простим принципом, в якому йдеться: "головне, щоб була риба побільше і пожирніше, значить, буде повкуснее, посочнее і вище ймовірність наштовхнутися на ікру ". Абсолютно будь-яка з вишеозвученних теорій має своє право на існування, адже ще жодна з них не була доведена або спростована.


Безсумнівно, важливою складовою є місце покупки оселедця. Так як солона оселедець є швидкопсувним продуктом, то дуже важливо звернути свою увагу на умови її зберігання. У великому сертифікованому магазині з величезним обігом продукції і регулярними санітарними перевірками практично неможливо натрапити на тухлий зразок риби. Куди вище така ймовірність в простих вуличних наметах, де риба зберігається без відповідних умов, у спеку і в холод, перебуваючи на прилавку, швидко втрачаючи свої корисні властивості, а то й зовсім перетворюючись на справжній отрута для споживача. Отже, вибрати оселедець, як виявилося, зовсім непроста проблема.