В сучасний час, як в іншому і в далекому минулому жінки незмінно намагаються зберегти свою красу, що, безумовно, вимагає часу, зусиль, визначених фінансів і, звичайно ж, знань, адже догляд за собою це ціла наука. При сильному бажанні будь-яка жінка може знайти і час, і сили, і гроші. Залишається тільки знайти інформацію, та так, щоб вона допомогла практично, а не теоретично.

Корисні властивості хни допоможе повернути волосся, як радять лікарі-трихолог. Хна - це дуже хороший друг для волосся, вона відмінно зміцнить волосяні фолікули, але якщо в найближчих планах значиться фарбування волосся, тоді варто відкласти в сторону це чудо засіб і розглянути інші варіанти.

Відповідь на питання, як повернути волосся, шукати слід не в аптеці, а в продовольчому магазині.


І зараз, я не маю на увазі, слова наших бабусь, які в дитинстві вторили онукам, їсти корисну їжу, щоб кістки були сильними, зір пильним, а волосся міцними. Секрет в тому, що деякі продукти, які вживаємо людиною всередину, можна використовувати в якості маски. Щоб волосся були здоровими, густими і блищали необхідно 1 раз на тиждень робити маски і бажано в домашніх умовах. Перелік інгредієнтів для маски в домашніх умовах: майонез, реп'яхову олію, сметана, яйця, мелену каву, оливкова олія. Всі ці продукти можна змішувати і наносити на брудні волосся, а через 30 хвилин змивати.