Дом. Звична обстановка. Немає ніяких причин для занепокоєння, а всередині причаїлася незрозуміла тривога. Тривога, якої немає пояснення, для якої немає причин. Яка сковує, заважає зосередитися, відволікає .. Звичайно, це не смертельно, але ...

Знайдено чимало способів, як боротися з тривогою: фізичні вправи до стомлення тіла, аутотренінг, медикаментозне втручання.

Для людей з багатою уявою можна порекомендувати такий "шаманський" метод.

Необхідно розслабитися в кріслі. Уявити, що Ви вдихаєте "липкий" повітря. Глибоко і повільно вдихнути, щоб повітря наповнив Вас повністю. Нехай до "липучою" повітрю приклеїться Ваша тривога.


Буде потрібно 3-х секундна затримка дихання. Повільно видихнути все, до кінця. Повторити. Час для вправи - довільно. Такий спосіб дихання допомагає і при нападах тахікардії.

Другий спосіб: дихати точно так само, але всередині себе, в районі сонячного сплетіння запалити сліпуче білий вогонь, який з кожним вдихом стає яскравішим і сильніше, випалюючи Вашу тривогу.

Третій спосіб можна назвати "Вакуумної чищенням". Він чудово поєднується запропонованими вище способами. Той же "липкий" повітря, і вогонь, тільки Ваше тіло з'єднане "трубою" з міжзоряним простором. І всі продукти "горіння" миттєво "відлітають"