Очна ставка - досить малоприємна процедура дізнання, учасником який може мимоволі стати практично будь-хто. Багато людей не знають як поводитися на очній ставці? Процедура ця, м'яко кажучи, малоприємна, ось чому дуже часто людина, не відрізняється холоднокровністю і не витримав потоку брехні, може не витримати і вивалити в одну купу таку інформацію, яка згодом може використана проти нього.

Інформацію слід видавати строго дозовано, погодившись з конкретною ситуацією, яка може змінюватися щохвилини. Рясна жестикуляція також може бути проинтерпретирована як бажання приховати правдиві почуття за личиною глибоко ображеної людини.


Зайва напруга теж пов'язане з небезпекою бути звинуваченим у брехні або перекручуванні фактів.

Необхідно знайти можливість до початку самої процедури постаратися змоделювати у свідомості можливі питання і ретельно поміркувати над відповідями на них. Важливо не коритися навіюванням з боку опонента. Можливо, перед конкретною людиною сидить досвідчений маніпулятор, який своєю второваною доріжкою зробить все для зміни ходу думок візаві в потрібне йому русло. Нераціонально під час дізнання "плисти за течією". Необхідно постаратися проявити неіскусственное зацікавленість і логічно вибудовувати ланцюжок власних умовиводів.