При сучасному відношенні виробника до якості виробленого ним харчового продукту споживач постійно змушений робити нелегкий вибір. Наприклад, як вибрати тушонку? Тушонка завжди відмінний вихід із ситуації "раптові гості на порозі". У радянський час, хто пам'ятає - тушонка була, по-перше, практично однакової якості, а, по-друге, якість це було відмінним. Зараз важче, адже різні виробники виготовляють тушонку по-різному. І якість дуже відрізняється. Так, як же вибрати цей продукт, адже він знаходиться в закритій тарі? Ось нескладні правила, яких слід дотримуватися при такому виборі.

По-перше, потрібно уважно читати етикетку, а точніше звернути увагу на назва і термін придатності тушонки.


Сама етикетка повинна бути промазана клеєм по всій площі. Ще на ній повинен бути ГОСТ або хоча б ТУ, як показники якості та відповідності продукту встановленим стандартам. Причому, так як ГОСТ розробляється державою, він заслуговує більшої довіри.

По-друге, звернути увагу на тару. Скляна тара повинна не містити тріщин, а бляшана - бути без іржі і трохи увігнутою всередину, а не як назовні. Останні, якщо їх потрясти, не повинні видавати булькаючого звуку. Адже це свідчить про менший, ніж належить кількості м'яса, а покладено не менше 90%, тоді й булькати продукт не буде.