Нігті - це рогові пластинки, відмерлий шар кератину. Швидкість росту яких залежить від багатьох причин і дуже індивідуальна для кожної людини. Нігті є захистом для м'яких і ніжних кінчиків пальців. Швидше нігті ростуть у дітей і молодих, в літній час, на домінуючою руці, на середньому пальці, на руках, у чоловіків, у період вагітності, у тих людей, які різноманітно харчуються їжею, багатою мікроелементами, вітамінами і йодом.

В середньому швидкість росту нігтьової пластини досягає 3-6 ммв місяць. Щоб ніготь повністю сформувався з матриці і був видний нігтьової край, необхідно близько 3-5 місяців.

Нігті забезпечуються киснем через кров і вони не здатні дихати як шкіра.


Нігтьові пластини не випаровують вологу і тому не пітніють.

Зростання і краса нігтів залежить не тільки від генетичної схильності, але і від вашого харчування та догляду за нігтьовими пластинами.

Якщо вас не влаштовує зростання ваших нігтів і ви хотіли б його прискорити, то можна скористатися йодом, але цей рецепт не підходить тим людям, у яких є захворювання щитовидної залози, з підвищеним вмістом йоду в організмі.

Можете на ніч змащувати нігті йодом , так ви їх зміцните і створите умови для їх швидкого зростання. За їх колір не хвилюйтеся, після йоду вони будуть жовтуваті, але це за ніч зникне і, до ранку, нігті візьмуть колишній колір.