Якщо ви думаєте про те, як би самому зробити аватарку, і потім розмістити її в одній з популярних соціальних мереж, то тут все просто!

Вам потрібно зробити гарне фото. Ви можете попросити вашого друга або подругу зняти вас на камеру і зробити кілька знімків, а потім вибрати з них найкращий і розмістити на головній сторінці в соціальній мережі. Ви також можете зняти самі себе самостійно за допомогою фотоапарата, якщо у вас є функція затримки зйомки. Встановіть фотоапарат на який або рівній поверхні, натисніть кнопку "узвіз", і за 10 секунд ви встигнете встати в потрібному місці і прийняти потрібну позу.

Далі, вам потрібно завантажити вашу фотографію в комп'ютер, щоб потім завантажити її на сторінку в соціальну мережу. Хоча, якщо ви знімали себе на телефонну камеру і у вас підключений інтернет, то ви можете відразу ж завантажити фотографію через додаток в соціальну мережу, якщо у вас таке є.

Так що, як ви бачите самому зробити аватарку не така вже й велика проблема.

Дійте по пунктах:

1.


Зробити фотографію, ту яку б ви хотіли завантажити в якості аватара на свою сторінку в соціальній мережі.

2. Завантажити фото на комп'ютер з фотоапарата.

3. Завантажити фото на сторінку в соціальній мережі.

Все це зробити вкрай просто. Головне дотримуйтесь інструкцій на фотоапараті, щоб закачати фото на комп'ютер, а потім вивчіть налаштування в соціальній мережі, щоб завантажити фото в якості аватара на свою сторінку.

З цим впоратися абсолютно кожен, хто вміє користуватися фотоапаратом, комп'ютером і інтернетом !!!!