Варто сказати, що якщо ви навчитеся навику зав'язування бантів, то ви зможете значно розширити свої можливості що або прикрашати! Адже бант як ні що інше зможе стати прикрасою чого завгодно! Ви можете зав'язувати бантом стрічки у волоссі, можете навіть самі волосся зав'язати бантом, щоб створити оригінальну зачіску. Ви зможете красиво упаковувати подарунки, якщо зможете правильно зав'язати бант і приліпити його до пакувального пакету або коробці. І це тільки перше, що спадає на думку, коли справа стосується вміння зав'язувати бант. А ще безліч варіантів, де ви можете його використовувати. Наприклад створити бант у вигляді брошки і прикрасити ним кофту, піджак і так далі. Можна зробити бант і прикріпити його до туфель і додати їм нове зачарування. можна бантом зав'язати шнурки, або корсет, можна за допомогою красивого банта прикрасити обідок або шпильку, можна зробити прикраса на шию у вигляді стрічок зав'язаних красиво бантом.

Ви можете подивитися схеми і це лише мале їх кількість: Величезна кількість схем з зав'язування бантів самої різної і оригінальної форми ви зможете знайти на сторінках інтернету.


Причому просто вбийте в пошуковий рядок свій запит і ви побачите в картинках величезна кількість схем, з яких ви зможете вибрати, ту яка вам потрібно в даний момент. Ви можете кожен день вчитися зав'язувати новий бант і знаходити йому застосування. У двох вище наведених схемах ви зможете зрозуміти як правильно зав'язати бант використовуючи вилку або бант для подарункової коробки. Все залежить від вашої фантазії - де застосувати той цей бант!