Напевно немає нічого простішого у в'язанні, ніж зв'язати чоловічий шарф спицями. Адже це просте полотно певного розміру, яке ви зможете зв'язати найпростішим візерунком.

Все що вам потрібно, щоб зв'язати чоловічий шарф спицями, це вміти володіти спицями та вміти в'язати самий найпростіший візерунок. І цього цілком достатньо, щоб зв'язати це найпростіше виріб.

Якщо ви вмієте в'язати, то вирушайте в найближчий магазин пряжі і купуйте пряжу ножного кольору. У журналі з в'язання або в інтернеті на спеціальних сайтах, ви зможете знайти інформацію про приблизний витраті пряжі. Тут все залежить від товщини пряжі і візерунка, який ви будете в'язати. Підберіть необхідний колір для шарфа і купіть пряжу. І приступайте до роботи. По суті, чоловічий шарф можна пов'язати за один вечір.


Але якщо у вас є ще якісь справи, у вас на це може піти трохи більше часу.

Ось проблема буде полягати в іншому - якщо ви взагалі не вмієте в'язати. У цьому випадку, я б вам порадила сходити на курси з в'язання, щоб отримати мінімальні навички. Але якщо ви здатні навчатися самостійно, то можете просто подивитися відео ролики, які навчають в'язанню. Відкривайте сайт Youtube і в пошуку задайте "навчитися в'язати". Ви будете здивовані як багато відео роликів ви отримаєте на цей запит. Так як в інтернеті величезна кількість відео з навчанням в'язання. Тут все буде залежите тільки від вашого бажання навчитися в'язати. Якщо ви проявите належну посидючість, то досягнете успіхів і цей навик ви зможете використовувати в подальшому. Ну і головне любити його !!!