У мисливських магазину часто не такий великий вибір надувних човнів. Все, навіть московські магазини, які я зустрічав за своє життя, пропонують лише 5-6, максимум 10 човнів на вибір. Саме тому вибрати надувний човен дуже легко. Ви просто не зможете фантазувати в даному випадку.

Першим ділом звернемо увагу на будову човна. Існують одномісні гумові вироби, а є й двомісні. Другий тип відмінно підходить, якщо ви зібралися на риболовлю з одним. Будемо чудово, якщо ви вивчите човен в надутому стані. Так можна оцінити ємність, щоб повноцінно можна було сидіти, а також розташувати вантаж.

Наступний момент, який допоможе вибрати надувний човен, це матеріал. Природно, всі надувні човни виготовляються з гуми.


Але тут головним чином подивіться на якість гуми. Чим товщі вона буде, тим краще для вас. Човен не продірявили про гілку або якийсь підводний корінь, камінь.

Погляньмо на весла. Якщо існують спеціальні тримачі, то це просто відмінно. Ви зможете грамотно переміщатися і не складати їх, коли вона вам вже не потрібні. Весло повинно бути досить великим. Віддайте перевагу пластмасовим веслам, так як дерев'яні швидко натирають долоню.

Бувають гумові човни із загостреним носом. Якщо ви виберете таку, то переміщення по річці або озеру буде ще легше. Загострений ніс буде розсікати водну гладь, це найменший опір воді, що дає більше швидкості і маневреності.