Головний обов'язок кожного mp3 плеєра - бути мобільним, зручним в носінні, а також програвати mp3 якісно. Але переважна більшість виробників вже і так виконує всі ці параметри при виготовленні. Тому вам потрібно звертати увагу не тільки на функціонал.

Щоб вибрати мр3 плеєр, вам потрібно визначитися з ціновою категорією. Найдорожчі плеєри від компанії Apple. Тут вам гарантовано якість, невеликий дисплей, але і часто відсутність можливості завантаження пісень на флешку. Всі доведеться купувати в інтернеті.

Дуже добре, коли у mp3 плеєра є гідний кольоровий дисплей. Нехай його діагональ буде навіть 2,5 дюйма. Відмовтеся від монохромних дисплеїв. З першим типом ви будете все прекрасно бачити в темряві, а також зможете скористатися налаштуваннями плеєра гідно.

Дизайн mp3 плеєра повинен підходити до дизайну ваших інших гаджетів.


Якщо ви носите з собою iPhone, то плеєр краще брати тієї ж фірми. Samsung, Nokia, LG та інші фірми також виробляють mp3 плеєри, які непогано підійдуть до смартфонів.

Ще одне питання - навушники, які йдуть в комплекті з mp3 плеєром. Чим якісніше вони будуть, тим краще звучання. Обов'язково придбайте тільки ті види, у яких вуха добре поміщаються в ваш тип вушної раковини, є хоча б якесь посилення по басам. Прогумовані навушники гораз зручніше і м'якше. Якщо ви будете кілька годин слухати музику, то потім не станете відчувати дискомфорт і біль у вухах. Також не буде подразнень шкіри.