Перш ніж вибрати душову кабінку, вам потрібно здійснити заміри у себе вдома. Справа в тому, що вподобана кабінка може просто не увійти потім у вашу ванну кімнату. Це загрожує вимушеної переплануванням і непередбаченими витратами.

Дуже модними є скляні душові кабіни. Це надає як легкість, так і сучасність вашому дизайну інтер'єру. Також таку кабіну набагато легше мити. Скло постійно зрошуватиметься водою, і вам потрібно лише протирати ганчіркою зрідка після прийняття душу.

Відносно систем подачі води, тут відмінним варіантом є душові, де є відразу кілька джерел. Так ви зможете без будь-яких зайвих рухів тіла помити все своє тіло. Зверніть увагу і на регулювання подачі. Не варто купувати душові зі складними, а особливо крихкими змішувачами води.


Ручки повинні бути тугими і масивними, але також не повинні заважати при митті.

У душовій кабіні обов'язково повинна бути хоча б одна поличка. Це потрібно для того, щоб поставити шампунь, гель для душу і мило. Також добре, якщо буде гачок для мочалок.

Якщо вибирати душову кабіну за формою, то я б віддав перевагу квадратної або прямокутної. Кутові кабінки зі згладженої формою досить незручні, хоча і здаються дуже просторими. Там навпаки буде тісно.

Слід оглянути слив, який повинен швидко збирати воду. Просто рівну підлогу з діркою посередині не підійде. Підшукайте поверхню з западиною по центру. Так вода не буде застоюватися.