Для написання мінуса обов'язковий музичний слух, а також почуття ритму. Хоч популярні програми і дозволяють нам писати все чітко по ритму, але фальшивити можна і там. Також при написанні потрібно вміти генерувати ідею мінуса, тобто, його побудова, фішки, тривалість. Якщо ви будете наполегливо працювати, то коли-небудь ви зможете написати мінус.

Почніть з написання мелодії. Зазвичай мелодія в популярній музиці складається з набору одинарних нот, акорди вже давно в минулому. Мелодія повинна бути ритмічною, так що має сенс розставляти ноти на одному і тому ж відстані один від одного за часом. Так чи інакше ви за допомогою перебору нот зможете знайти підходящу мелодію.

Виберете другий інструмент, щоб написати мінус.


Якщо ви написали мелодію за допомогою синтезатора, то можна взяти піаніно, трубу, акордеон або просто який-небудь синтезатор з низькою частотою звуку. Напишіть додаткову мелодію, яка складатиметься з тих же нот. Але тут вам доведеться трохи змінювати тривалість, загалом, творчо підходити до створення допоміжного інструменту.

Тепер слід написати біт. Він може складатися з одного ударного інструменту - бас. А може складатися і з двадцяти ударників, таких як бас, снейр, хет, клеп, перкусія, тарілки, томи, допоміжні ударники і т.д. Все залежить від того, що ви хочете бачити у підсумку.

Написати мінус можна абсолютно в будь-якому стилі, все залежить від наявності у вас потрібних плагінів до вашій програмі.