Багатство не спадає за один день, якщо це не спадок або лотерея. До багатства можна йти протягом довгих років. Насправді бути багатим може тільки той, кому це багатство перейшло у спадок. Принаймні, так говорив Борщевський. Розберемо принципи життя, які дозволять нам бути багатим.

Наполеглива праця. Кожен багач наполегливо трудиться. Не треба думати, що всі багатії просто інвестують гроші, а потім сидять і чекають прибуток. Це теж дуже важке завдання. Знайдіть хоча б один проект, який зі стовідсотковою ймовірністю зможе принести 5 відсотків на рік. Це досить складний процес пошуку, правильне складання договору, а потім і складне отримання прибутку частинами. Ви повинні, хай не інвестувати, просто вперто робити свою справу.

Пошук перспективи.


Кожен багач завжди в пошуку кращого. Кращі умови для ведення трудової діяльності, краща робота, краща зарплата, машина, квартира, особисті речі. Завжди шукайте шлях наверх. Слід пам'ятати, що знаходить той, хто шукає.

Шлях здолає той, хто йде. Якщо рухатися, то буде і результат від рухів. Можливо, грошей не буде, але ви переконаєтеся в неправильності своїх дій. Це все ж краще, ніж сидіти і гіпотетично робити гроші. Спробуйте те, чого ви хотіли так довго, можливо, у вас вийде стати багатим на своїй темі. Кожен раз, коли ви сумніваєтеся, слід робити, але при цьому природно думати про наслідки. Чи не розмінюйтесь на дрібниці і живіть великим, тоді ви наблизитесь до багатства.