Якщо ви подивитеся Discovery або сходіть в зоопарк, то можете наяву почути, що за звуки видають тварини. Я розповім вам про найвідоміших тварин, а також про їх способі комунікації.

Лев. Найгучніший і страхітливий рев у тваринному світі належить до лева. Вони саме гарчать, хоча не відносяться до собачим. Левиний рик дуже низький, при цьому може доходити до високих частот. Почути рик можна і за кілометр, вже до того він сильний. Схожий голос лева на роботу мотора в гоночному автомобілі.

Вовк. Зграя вовків перемовляється між собою за допомогою неголосного гавкоту і вереску. Але вночі вовк може вити на місяць. Це відбувається тому, що вночі природний супутник сприймається як око, що світиться в темряві. Вовк не може зрозуміти, що це не загроза, тому застережливо виє.

Бик.


Корови і бики мукають, причому досить голосно. Бичачий виття завжди нижче по частотах, при цьому бик більш мовчазний. Мукають тварини у винятковому випадку, між собою вони в основному перемовляються мовою поз і жестів.

Кішки. Більшість котячі нявкають. Це відноситься як до домашніх кішок, так і до диких пустельним, південноамериканським оцелота, а також до всіх інших породам. У бійці за самку коти дуже сильно виють, звук схожий більше на протяжне "мау".

Собаки. Домашні та вуличні пси завжди гавкають, зрідка виття подібно вовкам. Гавкіт собаки може бути дуже гучним, дратівливим. Також пси можуть гарчати, якщо захищають свою територію або загрожують іншим живим істотам.