У світі є сотні видів різної діяльності, перераховувати їх можна дуже довго. Тому ми поговоримо тільки про основні види.

Буває діяльність трудова. Все, що пов'язано з роботою, виконанням якихось обов'язків, завдань, доручень. Роблячи це, людина безпосередньо виконує трудову діяльність.

Творча діяльність. Коли людина малює картину, пише музику, складає вірш, пише книгу, розмальовує стіни, створює щось, що вимагає творчий підхід. Насправді творча діяльність близько межує з трудовою. Справа в тому, що буквально кожна людина стикається з творчістю в роботі. А той, хто застосовує творчий підхід у трудовій діяльності, нерідко домагається успіху.

Військова діяльність. Атака та оборона, бійки, стрілянина, бойові марші та багато іншого відноситься до цього типу.


Все що пов'язано з підготовкою до бою теж можна назвати військовою діяльністю. Також пов'язана з трудовою, а саме в момент виготовлення танків і снарядів, бомб, фугасів, ракет та іншої військової техніки.

Спортивна діяльність. Коли людина постійно тренується, будує своє тіло, намагається досягти якогось рекорду або просто перебувати в підтягнутому стані. Спорт - це теж праця, так що як і будь-яка інша діяльність безпосередньо пов'язаний з першим типом.

Буває діяльність розумового характеру. Коли людина щось винаходить, придумує, генерує контент або вирішує завдання в розумі.