Дошка оголошень в інтернеті зараз є практично єдиним способом для пошуку роботи без зв'язків. Треба сказати, що не тільки трудова діяльність приваблює людей до дощок оголошень. Тут продають і купують різні товари, знайомляться сотні і тисячі людей, обмінюються різними предметами, рекламують власний бізнес і навіть використовують це як майданчик для PR.

Щоб розкрутити дошку оголошень, вам потрібно створити сприятливий для користувачів інтерфейс. Чим легше буде ваш сайт, тим більше користувачів зможе на ньому зареєструватися та здійснити випуск оголошення. Слід зауважити, що легкість інтерфейсу не говорить про його "голом" вигляді. Це повинен бути не привіт з 90-х, а модернізований і оптимізований під будь-яку швидкість інтернету сайт.

Наступний крок - залучення цільових користувачів.


Здійснювати SEO-оптимізацію на дошці оголошень як мінімум нерозумно. Тут максимум Landing-page елементи на головній сторінці допоможуть залучити щось з пошуковика. Кращий спосіб для залучення - конкурс з цінними призами. Якщо ви поставите найактивнішому користувачеві приз, наприклад, iMac, а 19 наступних отримають iPhone, то у вас буде досить непогана база.

Що ще потрібно? Відмінна інтеграція з соціальними мережами, підключення платіжних систем, занесення в каталог Яндекс і Dmoz, грамотна робота служби підтримки, а також хороший хостинг, що дозволяє багато відвідувачів на сайті одночасно.