Залучити нових клієнтів вам допоможуть три основних кита в бізнесі: розширення, ребрендинг і зростання якості. Пройдемося по кожному, щоб розуміти переваги і недоліки.

Розширення бізнесу. Як ви вже здогадалися, ви можете залучити нових клієнтів там, де ви їх ще не шукали. Припустимо, у вас є мережа продуктових магазинів. Вона поширена в якомусь місті. Нові клієнти для вас - це жителі передмістя, інших міст, сіл і населених пунктів. Чому б не відкрити нову точку? Це і є розширення бізнесу. Недоліком тут може бути лише те, що в іншому місці такого попиту не буде, ви можете легко помилитися з вибором торгового майданчика.

Ребрендинг. Здійснивши ребрендинг, ви зміните підхід до свого клієнта. Припустимо, у вас горезвісний продуктовий магазин.


Ви закриваєте його на ремонт, виробляєте перетворення магазину в супермаркет або мінімаркет. Тепер клієнти самі вибирають товари, а потім відносять їх на касу. Цей підхід дає більше прибутку. Також ви можете проводити акції, конкурси, зробити відкриття дуже яскравим і залучити, таким чином, нових клієнтів. Недоліком може бути те, що деяким бізнесам і ребрендинг ніяк не допоможе, вже так все погано в конкретному місці.

Зростання якості. Знову ж розберемо на прикладі. Ви будете купувати кращі продукти для свого магазину, будете ставити максимально низькі ціни і візьмете навчених продавців, які не будуть грубити клієнту. Звичайно, тут як і в другому випадку все може бути даремно.