Немає нічого дорожче, ніж подарунок зроблений від чистого серця і своїми руками. Тому, якщо ви хочете намалювати листівки на новий рік самостійно - то честь вам і хвала. Адже це буде найдорожче приємне серцю.

Для початку вам знадобиться папір - щільна, можливо підійде картон. Також підійде папір для друку фотографій, вона більш гладка і є навіть глянцевий варіант.

Далі, замість снігу потрібно використовувати срібні блискітки і сіль. Просто змішайте все це, і замісіть в клеї ПВА. Клей буде прозорим, не пожовтіє, а сіль і блискітки прекрасно ляжуть на поверхню зовнішньої частини вашої листівки. Крім того, ви можете і внутрішню частину обробити цією сумішшю, там де не буде тексту.

Якщо ви вмієте гарно малювати, то ви зможете самі намалювати листівки на новий рік і прикрасити їх своїми малюнками.


Вибирайте новорічну тему і приступайте до справи. Ви можете використовувати що завгодно, для малювання - фарби, олівці, фломастери. Головне не результат, а процес, і те що ви вкладаєте в це всю свою любов і турботу.

Якщо ви не дуже художник, то можете прикрасити листівку не малюнки, а який-небудь аплікацією. Раджу вам вивчити мистецтво декупаж і за допомогою простих серветок створити шедевр, а не листівку. У будь-якому разі, той кому ви піднесете цю листівку буде приємно здивований.

У внутрішній частині листівки ви можете написати текст, і також прикрасити його, щоб він не виглядав нудним.

І пам'ятайте , що в цій справі головне не результат, а сам процес і ваше бажання. Повірте, це справить враження. Удачі вам !!