Якщо ваші волосся пряме і ніяк не хочуть завиватися, а ви в свою чергу бажаєте мати кучеряве волосся, то все що вам зараз залишається робити - це використовувати бігуді. Також як альтернатива, ви можете використовувати гарячі щипці, але цей варіант підійде вам, якщо потрібно терміново завити волосся. І не раджу вам користуватися щипцями занадто часто, оскільки не дивлячись на красиві слогани реклам (про те, що саме їх щипці для волосся не псують смуги), щипці все ж дуже негативно впливають на структуру волосся, спалюючи їх.

Так що залишається варіант - бігуді! Але вам потрібно навчитися правильно крутити бігуді, щоб локони виходили рівними.

Насправді, тут є лише одне головне правило - це крутити бігуді в одному напрямку. Тобто накручувати пасмо волосся на бігуді тільки всередину або тільки назовні.


Тоді ваші локони будуть лежати рівно і добре.

Розділіть волосся на проділи, і намагайтеся брати рівні пасма волосся, щоб товщина їх не різнився.

Використовуйте при накрутці засіб для фіксації, щоб ваші локони довго тримали форму.

Якщо ви лягаєте спати з бігуді, то тут дуже важливо правильно крутити бігуді, щоб за ніч зачіска прийняла саме ту форму, яку ви хочете, інакше потім буде складно її виправити. Акуратно накручуйте пасма на бігуді. Волосся при цьому повинні бути зовсім трохи (ледве помітно) вологими, інакше їх потім складно висушити - знову ж таки можна зіпсувати зачіску. І в той же час сухе волосся складніше піддаються укладанню.

Раджу вам купити гнучкі бігуді-джгутики. На них зручно спати вночі, практично не помічаєш.