Отримавши такого красеня, як йорк, кожна родина починає задаватися питанням - як виховати йоркширського тер'єра. Дресирування з метою виховання особлива тим, що слід застосовувати виключно заохочувальні методи, і практично виключати примусові. Таке виховання закладає добрий фундамент для успішної навчальної дресирування надалі. Насильство не повинно бути присутнім ні в якій формі.

Йорки досить непогано піддаються навчанню і для забезпечення успіху, необхідно всього лише досягти з ним повного контакту. Не можна допускати, щоб ці прекрасні собаки потрапляли в іграшки до маленьким діткам, так як при цьому у них з'явиться маса шкідливих звичок.


Будь-яке небажане дію слід негайно припиняти і показувати, що найменша провину буде покарана. Заохочувальними ласощами можуть виступати хліб і сир, а ось солодощі начебто цукерок і цукру краще не використовувати.

Успіх у вихованні йоркширського тер'єра може базуватися на наступних постулатах:

- чіткий режим годування, прогулянок і проведення занять

- прояв ніжності і ласки неприпустимо від сторонніх

- на вулиці виключно старанне поведінка

Як би там не було, іноді доведеться проявити своє невдоволення, тим як поводиться йорк. Правильніше, якщо це буде не палиця, а потрёпиваніе по загривку, ляпанець по заду і т.п.