У наш час багато молоді батьки стурбовані питанням, як дати дитині гірку пігулку. Насправді напоїти дитини гіркими ліками не так просто як здається на перший погляд. І тому батькам доводиться пускати в хід різні хитрощі аби напоїти дитини несмачним ліками.

Ні в якому разі не можна брехати вашій дитині і стверджувати що ліки смачне. Один раз цей спосіб може спрацювати, але після він перестане вам довіряти в даному питанні. А можливо малюк відразу виплюне несмачну таблетку.

Є варіант дати дитині гірку пігулку, як порошок. Але і в цьому випадку батькам треба дотримуватися кількох правил.

По-перше: забороняється змішувати растолченную таблетку з мінеральною водою, соками та іншими рідинами, які зможуть надавати на ліки які-небудь дії, такі як зниження ефективності.


Для даного методу надійніше всього використовувати компот, солодкий сироп, а також кип'ячену воду, змішану з цукром.

По-друге: не рекомендується змішувати гіркий порошок з улюбленою їжею дитини. Відчувши незнайомий або навіть неприємний смак улюбленої страви, він може зовсім відмовитися його вживати надалі.

Також малюки люблять, коли їм все докладно пояснюють. Спробуйте пояснити дитині, що прийом таблетки необхідний для одужання організму. Якщо застосувати фантазію, можна придумати цілу казку. Можливо, дитина погодитися пити таблетки самостійно.