На жаль, але облисіння не має віку. Причин цієї проблеми не мало: порушення обміну речовин, авітаміноз, вагітність, сезонне (весна-осінь) випадання волосся. Якщо у людини в день випадає до 90-100 волосся, то проблема облисіння не варто.

Але якщо їх кількість збільшується, питання "як лікувати облисіння?" стає актуальним. Однією з причин цього захворювання є звуження пор на голові. У цьому випадку необхідно підсилити приплив крові до голови, що забезпечить більш сильне живлення волосяних цибулин. Можна використовувати кашку гірчиці або цибулевий сік. І доведеться відмовитися від надмірного вживання олії. При сильному фізичному виснаженні, в першу чергу, потрібно налагодити здорове, збалансоване харчування, причому виключити з повсякденного раціону кислі і солоні продукти.


Звичайно, можна і потрібно лікувати облисіння, як аптечними засобами, так і засобами народної медицини. Адже крім лікарів, візит до яких не слід відкидати при виниклої проблеми, народна медицина дає масу порад, які допоможуть впоратися із захворюванням самостійно. Ось деякі з них.

Житній хліб прекрасний засіб проти випадіння волосся. 1 стакан розм'якшеного житнього хліба залити 1 склянкою окропу, настоювати 40 днів. Готовим розчином мити волосся.

Спиртова настоянка плодів пекучого червоного перцю при втиранні в шкіру голови дасть відмінний результат росту волосся.