Стало популярним купувати різного роду атрибути "Фен-шуй". Одним з них є віяло. Модним стало користуватися як маленькими, ручними віялами, так і прикрашати інтер'єри жител і офісів.

Вважається, що віяло на стіні перетворює погану енергію приміщення в позитивну. Сприяє підвищенню життєвого тонусу мешканців даного приміщення. Багатотисячна історія віяла, оспівана в безлічі історій, каже, що віяло своєю енергетикою оберігає господаря від невдач, пліток і недоброзичливців. Якщо вас замучили хвороби, невдачі, то вчення радить як повісити віяло на стіну для повернення колишньої удачі.

Від того яка мета переслідується, необхідно вибирати і колір віяла, і місце його знаходження в приміщенні.


Зображення ялини або кедра на ньому, розміщені на сході житла принесуть здоров'я в будинок. Віяло з рибками, що висить в зоні багатства - приверне достаток. На півдні житла висить віяло з орлом, або павичем, підвищить положення в суспільстві і самооцінку. Допоможе просуванню кар'єри віяло на північній стіні. Необхідно поправити справи на любовному фронті? Необхідно повісити віяло з квітучою сакурою, або півонією, з драконом на південно-західній стороні.