Зі ста тисяч тарганів, існуючих на цій планеті, рудий тарган, або прусак, як називають його в народі, найбільш ненависний всім господиням. Те, що прусаки швидко розмножуються, всеїдні і не вибагливі до різних умов життя, знають багато, а от як витравити тарганів, знають далеко не всі.

Позбутися від тарганів в житловому багатоквартирному будинку набагато проблематичніше, ніж у приватному власному будинку, так як ці шкідники часто кочують з однієї квартири в іншу. І один з найефективніших способів - це організуватися разом з сусідами і викликати санепідстанцію. Не варто боятися засобів дезінфекції, якими користуються фахівці СЕС, в сучасний час вони не мають різкого запаху і нешкідливі для людини, зате результатом ви будете задоволені.


А якщо з сусідами домовитися складно, тоді в бій доведеться вступати самому. Щоб знищити тарганів, потрібно придбати спеціальні дрібні і накреслити товсті лінії в місцях скупчення прусаків. Також хороший спосіб це гель від тарганів, яку треба нанести на плінтуси, стіни, задню частину меблів. Гелью варто користуватися регулярно для ефективно результату. Дуже дієвим вважається народний спосіб. Необхідно змішати жовток яйця з борною кислотою і вареною картоплею і зліпити невеликі кульки, потім розкласти їх по квартирі.

Ну а після того, як вдалося позбутися прусаків, слід пам'ятати, що самий найлютіший їхній ворог - це ідеальна чистота і порядок.