Передвесільна метушня містить багато приготувань. Перед святом молодим належить встигнути зробити багато справ - знайти місце для весілля, купити вбрання, організувати вечір і не забути запросити гостей.

Здавна було прийнято запрошувати гостей врученням певних запрошень листівок, звичайно, зараз молодь може обійтися і телефонним дзвінком. Правда серед багатьох молодих людей дана традиція ще користується популярністю і додає весіллі якусь родзинку.

Як підписати запрошення на весілля - запрошення можуть різних видів. Це може бути проста листівка, куплений запрошення в магазині, зроблений своїми руками або виготовлені в друкарні за складеним ескізом молодят.


Зараз дуже можна замовляти запрошення ручної роботи. Все в руках молодих. Зазвичай саме вони придумують дизайн і зміст запрошувальній листівки.

Найчастіше молоді набувають вже готові листівки в магазині, в яких є основний текст і залишається додати лише імена запрошених, дату, час та адресу торжества. Якщо ж листівка виконана на замовлення, то вона вже, найчастіше буває підписаної красивим шрифтом. Краще всього, якщо молоді самі заповнюють запрошення, найчастіше цей обов'язок на себе бере дівчина, так як має гарний почерк. Наприкінці запрошень молоді підписуються і вказують свої побажання, особливо якщо передбачена певна тематика вечора.