Прихід зими в більшості європейських країн знаменує собою не тільки пробки в крупних і не дуже містах, а й кардинальні зміни в жіночому гардеробі. На зміну демісезонні пальта, плащі та куртки приходять перевірені часом помічники в боротьбі з холодами, а в окремих випадках і статусні предмети верхнього одягу - хутряні шуби. Незалежно від того, з яких представників тваринного світу вони пошиті, актуальним було і залишається питання - як зав'язати пояс на шубі, щоб це було красиво, практично і по можливості швидко і надійно.

Найпростішим способом вирішення цієї наболілої для багатьох жінок проблеми є використання складної многоузловой конструкції, коли один вузол на поясі фіксується другий.


При бажанні надійність даного рішення можна підвищити використанням потайних гачків, петель і застібок. Підібрана під колір пояса пряжка також здатна не тільки раз і назавжди зафіксувати його на звичному місці, але і доповнити образ носійки шуби оригінальним аксесуаром на талії в тон рукавичок, сумочці та чобітків.

Для тих же, хто жодного разу не дружить з голкою та нитками, залишаються численні варіанти зав'язування хутряного пояса різними способами - від дістався нам у спадок від піонерської організації перевіреного часом вузла до варіацій на цю тему, успішно використовуваних чоловіками при зав'язуванні краваток і метеликів. Будь-яке рішення має право на існування - головне, щоб воно було ефективним.