Людина ХХІ сторіччя, втомившись від щоденної метушні і негативу мегаполісів все більше прагне обзавестися власним заміським будинком або дачею. Минув той час, коли горезвісні "6 соток" переважно використовували як городи, задовольняючись якимось вагончиком або времянки. Сучасний заміський будиночок - це, найчастіше, місце для повноцінної релаксації, яка немислима без нормального водопостачання.

Для цього, в основному, використовуються насоси, які і забезпечують водою ці будинки. Як підібрати насос - при виборі насоса важливий джерело забору води. Якщо це неглибокий колодязь або свердловина, то підійдуть поверхневі насоси.


Вони розміщуються зовні джерела води і можуть за допомогою шланга підняти воду з глибини до 9 м. Якщо ж вода знаходиться глибше, використовуються заглибні насоси, які діляться на колодязні або свердловинні. Завдяки тому, що отвір для забору води розташоване знизу, колодязні насоси можуть працювати певний час без перегріву, так як вода, перекачуючи, охолоджує двигун. Розміри свердловинних насосів менше, вони монтуються вертикально. Якщо існує необхідність перекачування води з відкритих джерел, то певні моделі подібних насосів слід розміщувати в горизонтальному положенні.