В'язання - хобі на перший погляд нехитре, проте вельми популярне. Так як процес не позбавлений повторюваних дій, і навіть деякою монотонності, в'язання виробляє заспокійливий ефект. Людина розслаблена, і може віддаватися роздумам про актуальні події його життя. Однак новачкам у захоплюючій світі мигтючих спиць і м'яких ниток куди складніше розслабитися, оскільки їх думки сфокусовані в основному на тому, щоб уникнути помилки, не втратити петлю і не зіпсувати виріб.

Чималу роль відіграє естетика самого процесу, і прагнення милуватися результатом. І тому необхідно простежити, щоб край виробу був зручним і рівним, особливо, якщо є необхідність зшивати деталі. Для цього провязивают кромочні петлі.

"Як в'яжеться кромочная петля?" - Це питання важливе для будь-якої молодої майстрині.


Але спочатку слід осмислити, який саме вид петель потрібен. Наприклад, якщо вам хочеться, щоб край мав вигляд ланцюжка з рівних петель з обох сторін виробу, треба знімати першу петлю, притримуючи робочу нитку за спицею незалежно від того, особовий чи ряд в'яжеться зараз, або виворітний. А якщо необхідний щільний замикає ряд, що обрамляє легку в'язку, то першу петлю знімають, чи не пров'язуючи, а другий провязивают лицьової. В кінці ряду передостанню петлю необхідно також зняти, а останню провязать лицьовій петлею. Технологія проста, але результат перевершує найсміливіші очікування.