Диктанти - це дуже часті елементи вивчення російської мови в школі. Вони так поширені, що навряд чи можна вже когось здивувати такий перевірочною роботою. Мінус диктанту полягає в тому, що на відміну від твору й викладу не можна замінити складне слово простішим. Таким чином, виходить, що щоб написати диктант добре, треба дійсно знати, як пишуться слова і володіти певною грамотністю. На жаль не всім від природи дані здібності до російської мови, деякі діти мають, наприклад, математичний склад розуму.

Як написати диктант на 5 в будь-яких обставин? Звичайно, в ідеальному варіанті до написання диктантів на відмінно, треба готуватися заздалегідь. Іншими словами любов до листа дітям найкраще прищеплювати ще до школи.


Не полінуватися і приділяти час цього хоча б кілька разів на тиждень. До того ж необхідно розвивати пам'ять, для того, щоб краще запам'ятовувалася правопис слів. Спеціальні прийоми для її тренування можна дізнатися у психолога. Читання книг буде додатковим плюсом в даному питанні, воно позначається позитивно і на пам'яті, і на саме грамотності. Ну і звичайно, тут просто необхідно тренуватися саме писати тексти під диктовку будинку. Найкраще починати з невеликих текстів, які будуть відповідати тій тематиці, яка найбільш цікава учневі. Все це дозволить підвищити грамотність і значно збільшити успішність в області російської мови в цілому