Кожен святковий стіл господині зазвичай готують з ретельністю, і крім різноманітних гарячих страв і салатів, ні одні свято не обходиться без різноманітних нарізок. Справжні господині зазвичай ганяються не тільки за смаком підготовленого ними столу, а й за красою його прикраси. В принципі акуратно прикрашені страви створити не так вже й складно. У цьому питанні дуже допомагають ковбасні нарізки.

Отже, як нарізати ковбасу красиво? Мало того, що ковбаса повинна випрасувати привабливо, так ще й нарізати її, як правило, потрібно швидко, тому що саме про неї турбуються в останній момент. Для економії часу варто спочатку обрізати край ("окраєць") батона з ковбасою по діагоналі, тоді шматочки будуть виходити більш довгими, і батон наріжете швидше.


Далі щоб ковбаса виглядала акуратно необхідно взяти гострий ніж і їм нарізати скибочки як можна тонше. Далі нарізка акуратно викладається на тарілку. Можна з використання овочів фігурно розкласти нарізку, наприклад, у вигляді метелика. Оригінальний спосіб викладки ковбаси, це, коли з скибочок скручують трояндочки. Також можна кожен шматочок складати навпіл, так щоб краї були заховані під наступним згином. Якщо шматочки при нарізці не вийшло тонкими, то їх можна згорнути в рулетики, як начинку добре використовувати овочі, а закріпити їх можна, зав'язавши зеленою цибулею. Таким чином, урочистий стіл стане красивим і позитивним.