Для багатьох людей залишаються загадкою багато принципів малювання і сам процес для них здається позамежної наукою. Насправді в цьому немає нічого складного. Для того, щоб гарно малювати, досить знати основні прийоми.

Отже, як намалювати мордочку. Спочатку необхідно розмістити овал обличчя на папері з точки зору композиції. Він повинен являти собою злегка загострений внизу коло. Хрестиком необхідно визначити центр мордочки. Горизонтальною рисою необхідно позначити очі. У нижній частині буде розміщуватися об'ємна частина мордахі і носик. Початкові штрихи необхідно виконувати за допомогою м'якого олівця, щоб вони були ледве видно.

Вуха необхідно намітити симетрично один до одного у верхній частині овалу.

Далі необхідно розташувати ніс відповідно з очима.


Наступне завдання - визначити форму котячої мордахі - виділити основні риси, в яких місцях за допомогою кісток і м'язів утворюється об'єм. Так найоб'ємнішою частиною є верхня щелепа. Необхідно визначити западину на місці щік під вилицями.

Не варто забувати про м'яких переходах при створенні малюнка. Для того, щоб ніс був максимально правдоподібний, необхідно зобразити його за допомогою 6 граней. Далі потрібно ретельно промальовувати губи і зіставити пропорційність носика і очей. В очах потрібно ретельно промальовувати слізником. Далі залишається зробити малюнок об'ємним за допомогою світло-тіньових переходів.