Будь-яка людина, коротає багато часу вдома на дивані, рано чи пізно замислюється над тим, як заробити в домашніх умовах.

Працювати, не виходячи з дому, по-перше, комфортно, по-друге, економічно (не треба витрачатися на дорогу і бізнес-ланчі), ну а, по-третє, тепер вже й прибутково. Припустимо, жінка, що прибуває в декреті, не може надовго залишати дитину в цілях додаткового заробітку, зате вона може, користуючись своїми навичками і здібностями, створити свій бізнес. Наприклад, якщо людина раніше був перукарем, майстром манікюру/педикюру, масажистом або нянею, він також може продовжувати займатися своїм ремеслом, перебуваючи у себе в квартирі.


Домашні фахівці користуються великим попитом, так як їх ціна за послуги порядком нижче, ніж в салонах краси або інших місцях. Тут головне, подбати про рекламу і, як кажуть, про сарафанне радіо: одні знайомі приводять інших. А ще важливо, ставитися до своєї роботи відповідально і сумлінно. Ті ж, хто люблять всесвітню павутину, можуть не тільки бродити по просторах мережі, але і заробляти гроші в інтернеті. Багатьом компаніям вигідно співпрацювати з фрілансерами, тому дуже поширені такі заняття: створення сайтів, порталів, дизайн та верстка різних документів. До того ж, багато хто шукає допомогу в написанні рефератів, курсових/дипломних робіт тощо.