Поява червоних родимок найбільш всього характерно для підліткового віку. Особливості функціонування організму, зловживання солярієм, проблеми жкт - етіологія появи різна.

Самі родимки шкоди із себе не представляють, але можуть перешкодити , вдаючи із себе косметичний дефект. Тоді ж виникає завдання - як позбутися від червоних родимок.

Родимки червоного кольору науковою мовою називаються ангіома. Найпростіше вдатися до невеликої лазерної операції. Це є безпечним, а також ефективним способом позбавлення. Проводиться, застосовуючи місцеву анестезію. Паралельно використовується гормональна терапія. Комплексний метод лікування дозволяє досягти максимального дефекту.

Домашні методи деколи спрацьовують не гірше і підходять тим, хто противиться хірургічним втручанням.


Припікання дає тимчасовий ефект. Сік часнику і лимона бореться з проблемою досить добре. Почергове їх застосування дає дозволяє відчути результат через тиждень після використання. Висветленіе соками фруктів, особливо ананаса, також дає хороший ефект. Часто застосовується лосьйон, що складається з соку цибулі або кульбаби. Можна спробувати знебарвити сумішшю лляної олії, меду і касторки. Процедури слід проводити 2 рази на день, накладаючи тампон з розчином на родимку на 20 хвилин. Само касторове масло допомагає впоратися з небажаними родимками.