Включення картопляного соку в раціон сприятливо впливає на стан організму, очищаючи його. Він широко використовується в рецептах народної медицини. Завдяки картопляному соку можна лікувати гастрит, він рекомендується при різних захворюваннях внутрішніх органів, допоможе позбутися від печії, запору і метеоризму. Біологічні властивості картопляного настільки унікальні, що його вплив на організм буде відчутно вже буквально через короткий період після початку прийому.

Вживання картопляного соку рекомендується проводити в певний період, який триватиме з липня по лютий. Це час обумовлено наявністю в ньому не перевищує норми отруйної речовини соланіну не перевищує норму.


Перед початком вживання картопляного соку, необхідно провести очищення організму за допомогою клізм, по можливості їсти тільки овочі і фрукти. Солоні страви та м'ясні супи необхідно взагалі постаратися виключити з раціону.

У приготуванні картопляний сік досить простий. Для соку потрібно відібрати тільки цілу картоплю без гнилі, найбільш якісний, бажано червоних і рожевих сортів. Спочатку картоплю треба добре помити, потім віджати сік на соковижималці, у разі її відсутності просто натерти на тертку і сильно вичавити в чашку.

На смак, як пити картопляний сік не приємний, щоб його випити потрібно, докласти чимало зусиль. Але його результативність у профілактиці та лікуванні захворювань того варто.