Ось уже довгоочікуваний день не за горами і все частіше в голові питання: як цікаво відсвяткувати день народження? Що ж придумати, щоб було весело, оригінально і запам'яталося надовго? Ось невеликі варіації на тему оригінального дня народження.

Вільний потік. Це радісне свято буває лише раз на рік. Можна підготуватися заздалегідь і провести цей день в іншому місті чи навіть країні - там, де навколо одні незнайомці. І дозволити собі зробити щось неординарне, незвичайне.

День народження в шпигунському стилі. День наодинці з собою, для цього відключаються всі мобільні телефони, доступ в інтернет. Всі технічні гаджети сьогодні відпочивають. День виконання того, чого давно хотілося, але швидкий потік життя відволікав.

Тематична вечірка.


Хочеться близьких друзів навколо? Шуму і поздоровлень. Тоді відмінний варіант - тематичний вечір. Заздалегідь розіслані запрошення, обов'язковий незвичайний дрес-код. Це може бути ковбойський вечірка з капелюхами і сигарами. А може все друзі перетворяться на гангстерів з пістолетами, а винуватець торжества буде ватажком казино, де весь вечір вам буде співати диво - співачка. Чи це буде морська вечірка в розкльошують штанях. Для тих, хто любить зануритися в минуле відмінні варіанти - стиляги і ретро. Хто відмовиться похизуватися в бабусиних сукнях. Головне не забути підібрати відповідну музику, оформити приміщення і дізнатися, а які ж розваги та деталі були властиві