Доктор Хаус з однойменного серіалу, мав одну легкозапоминающиеся, і тому часто використовувану для пародій фразу: "всі брешуть". Якщо не залишилося жодного іншого варіанту, окрім як купувати авто з рук, цю фразу треба постійно тримати в голові. Рідкісний господар буде продавати хорошу машину, якими б аргументами і як би переконливо він не пояснював факт продажу. Однак саме причинами продажу варто поцікавитися в першу чергу.

Іноді бувають винятки, і людина відповідає чесно. Найчастіше звучать такі причини, як "хочу купити нову (подорожче, або просто іншу)". Потім варто оцінити зовнішній вигляд. Якщо машина старше п'яти років виглядає, як щойно зійшла з конвеєра, це може бути приводом для питання - а не фарбували чи її недавно, якщо так - то з якої причини.


Це може бути приводом запідозрити господаря в спробі продажу битою, але відреставрованої машини. Можна спробувати акуратно, щоб не пошкодити лакофарбове покриття, поводити по корпусу машини магнітом. Підійде навіть м'який магніт, від сувенірів на холодильнику. Місце, де магніт НЕ БУДЕ прилипати до корпусу, швидше за все, має шар шпаклівки. Є більш дорогий, але і при цьому - більш точний метод - використовувати спеціальні прилади для вимірювання товщини лакофарбового покриття.