Коли мова заходить про відпочинок на Волзі, більшість відразу ж розуміють відпочинок в Астрахані. Астрахань стала найкращим місцем, щоб провести тут сімейний відпочинок.

Здавна наша країна славилася своєю красивою природою. Багато великі поети присвячували їй свої рядки, які пізніше ставали безсмертними. Первозданна краса дикої природи здатна потішити погляд будь-якої людини. Під час відпочинку на Волзі всією сім'єю ви зможете відпочити душею під час прогулянки по осінніх лісах, риболовлі на озерах і ставках.

Основні моменти

Місто Астрахані по праву називається перлиною Волги. Тут всі гості краю зможуть побачити безкраї лотосові поля, баштани, насолодитися захоплюючою полюванням і риболовлею. Все це приваблює в це місто туристів з усіх країн світу. Ніхто з гостей краю ще не поїхав звідси розчарованим, адже відпочинок тут різноманітний і цікавий, кожен знайде собі спосіб, як відпочити на Волзі. Сьогодні більшість астраханських баз відпочинку пропонує послугу корпоративного відпочинку.

Для любителів історії в місті представлено безліч пам'яток архітектури та культури, безліч різних пам'яток Волги. На вулицях міста бажаючі зможуть побачити до 500 пам'ятників різного плану. Особливої уваги заслуговує місцевий Кремль, який зведений в самому центрі міста. Однак не менш цікавими будуть і інші пам'ятки архітектури.

Якщо ви цікавитеся, де відпочити з дітьми, то неодмінно відвідайте місцевий зоопарк. Тут зібрано безліч найрізноманітніших видів фауни і флори. У парку є і спеціальне лебедине озеро, на якому практично завжди можна подивитися на справжніх живих лебедів, що сподобається не тільки любителям романтики, а й самим черствим прагматикам.

Увага молодят, безсумнівно, приверне міст закоханих, а й усталені сімейні пари теж захочуть прийти сюди. Місцева легенда свідчить, що якщо посидіти на лавочці поруч з мостом, то "погода" у вашому домі завжди буде безхмарним і ясною. Навіть саме відвідування цього моста налаштує вас на романтичний лад, звідси можна буде насолодитися видами Набережній Петра Першого і самої Волги.

Що відвідати на Волзі? Безліч театрів, музеїв, парків та скверів, які в Астрахані є в достатку. Сьогодні в це місто з'їжджаються відпочиваючі не тільки з Росії, але і з країн СНД.

Риболовля в дельті Волги

Окремої згадки заслуговує риболовля в дельті Волги. Багато відпочиваючих останнім часом воліють ледачому лежання на сонечку більш активний відпочинок, який був би наповнений яскравими враженнями і ніколи не стирався б з пам'яті.

Що ж можна сказати про місцеву рибалці? Тільки те, що щорічно на Волгу з'їжджаються тисячі рибалок з усіх куточків країни і ближнього зарубіжжя. Всі вони хочуть на собі випробувати, що ж це таке - справжня російська риболовля. Ті ж, хто вже хоч раз побував в дельті Волги, прагнуть повернутися сюди всяку ціну. Багатьох притягує не лише результат, а й сам процес риболовлі, а також безсумнівна краса місцевої природи.

Від величі місцевий річкових просторів може запросто захопити дух. Що ж стосується улову, то підводний світ цих місць вкрай багатий, так що результати риболовлі можуть стати просто грандіозними. Місцеві туристичні бази завжди відрізнялися високою якістю сервісу, до послуг їх гостей надані комфортабельні номери, харчування з ресторанів і кафе, а також послуги єгерів для бажаючих зайнятися полюванням. Такий єгер зможе підказати вам, куди і коли краще вибратися на риболовлю чи полювання. Подібний рівень сервісу ставить відпочинок на Волзі в один ряд з кращим європейським. Приїжджати сюди можна буквально щороку, а кожен сезон тут цікавий по-своєму, гостям завжди знайдеться, чим тут зайнятися, чи приїдуть вони жарким літом або в дощову осінь. Відпочинок на Волзі прекрасної підійде як любителям активного, так і віддають перевагу спокійному відпочинку.

Чим зайнятися на Волзі?

Захоплююче і цікаво провести час можна не тільки на якомусь екзотичному острові, а й прямо тут, в нашій країні. У Росії знайдеться безліч місць, а для того, щоб відвідати їх все, буде потрібно не одне життя.


За красою ж з російською природою не зрівнятися жодна інша.

Якщо вас цікавить, як відпочити на Волзі, то одним з перших варіантів відповіді буде названа риболовля. Тут ви зможете насолодитися риболовлею на самі різні види риб, цікавим полюванням і вивченням захоплюючого підводного світу. Але ж і це далеко не все, що пропонує вам Волга. Приїхати на такий відпочинок можна як сім'єю, так і великою компанією з друзями. Пам'ятки Волги не дадуть занудьгувати нікому їх гостей.

Поки чоловіки займаються риболовлею, жінки зможуть відпочити та відвідати найкрасивіші лотосові поля, які стали однією з головних визначних пам'яток Астрахані. З іншого боку, вони можуть відправитися на екскурсію і в саме місто, де також знайдеться, на що подивитися. До послуг гостей Волги й Астрахані зокрема завжди надані численні туристичні бази, які готові радісно розкрити свої обійми перед кожним бажаючим. Готелі Волги вмістять всіх приїжджають на відпочинок.

Долина Лотосів

Однією з головних визначних пам'яток Волги взагалі і Астрахані зокрема стала долина лотосів. Це місце багато хто називає і по-іншому, Лотосової полями. Однією з характерних особливостей цих квітів є те, що ростуть вони тільки на мілководді і в теплій воді. Що характерно, долини, як такої, не існує зовсім. Навіть у той час, коли рівень Волги падає, квіти виживають і продовжують радувати око спостерігачів. Деякі вважають, що таким чином сама природа подбала про ці чудових рослинах. У висоту стебла лотоса досягають 2 метрів, а середній діаметр листя більше метра.

Але, зрозуміло, найкрасивішим в лотосах є їх квіти, найбільші з яких досягають півметрового розміру. Аромат лотосів тонкий і приємний. На сьогоднішній день лотоси є найбільшими квітами в світі. Площа лотосів полів просто величезна і становить 200-300 гектарів. Цвітуть лотоси, залежно від погоди, з середини липня до вересня, але пік цвітіння припадає на початок серпня. Квітка лотоса відкривається на світанку і загортають разом з сонцем, вони постійно повертаються до сонця. Кожен листок цієї рослини покритий тонким шаром воску, так що водою вони не змочуються, а крапля при попаданні на листок, просто скочується з нього подібно ртуті. Той вид лотосів, що виростає на Волзі, носить власну назву - Каспийские троянди.

Сьогодні багато турфірми пропонують клієнтам поїздку в довжину лотосів. Така поїздка забере всього кілька годин. Добиратися доведеться спочатку на автобусі, а після пересідати на човен. Така подорож допоможе вам відпочити від суєти і насолодитися природою, незайманою рукою людини. Бажаючі зможуть скупатися в найчистішій місцевій воді. Частина маршруту проходить по очеретяним заростях, які досягають у висоту 5-6 метрів. За час цієї подорожі відпочиваючі зможуть побачити лілії і місцеве рідкісна рослина під назвою "чилім", який іноді називають водяним горіхом. Зустрінуться по дорозі і безліч місцевих видів птахів, таких, як качки, чаплі, пелікани, лебеді та баклани. Якщо ж пощастить, то можна навіть побачити і деяких тварин, які водяться в цих місцях. Але, зрозуміло, найбільше враження залишить сама долина лотосів.

Кремль

Однією з головних визначних пам'яток всієї Волги став Астраханський Кремль. Сьогодні цей пам'ятник архітектури привертає увагу безлічі туристів. У 70-их роках минулого століття Кремль став одним з філій місцевого музею-заповідника. Бажаючі зможуть познайомитися з унікальними зразками фортифікаційної архітектури середніх віків. Також в Кремлі розташовано відразу кілька музейних експозицій, кожну з яких гості міста при бажанні зможуть відвідати. Практично цілий рік запрошує до себе в гості музей побуту та культури Астраханського краю. Влітку на відкритому повітрі проводяться виставки, одна з яких представлена прямо в Артилерійській вежі Кремля, а інша - у вежі "Червоні ворота". Остання примітна, насамперед, тим, що самий верхній її ярус розташовується на висоті майже 15 метрів. Саме там розташовується оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на центральну частину міста, а також і на сам Кремль.