Якщо Ви бажаєте отримати масу позитивних емоцій, занурившись із історичну "середину" Скандинавії - відвідати Естонію для Вас буде найкращим рішенням. Країна відрізняється численними архітектурними пам'ятками, оскільки загальна культура даної країни формувалася кілька століть. Безумовно, Естонія - це не країна "колишнього Радянського Союзу", як нині прийнято називати багато держав поруч з Російською Федерацією. У столиці - Таллінні - кожен турист може відвідати численні музеї, театри, подивитися тихі красиві вулички, виконані в старому стилі експресіонізму.

У цілому, відпочинок в Естонії дозволить наповнити себе незабутніми враженнями на довгий термін, оскільки свіжість Півночі дасть кожній людині, що знаходиться "в його гостях" щось досконале, про що він буде пам'ятати практично все життя.

ВАЖЛИВО: Перед тим, як відправитися в Естонію, туристи отримують візу в країну. Подробиці дізнавайтеся в спеціалізованих державних відділах або за місцем замовлення путівки (якщо бажаєте відвідати країну від певної організації).

Куди можна з'їздити в Естонії?

Якщо Ви запланували свою поїздку у відпустку саме в регіон Прибалтики, Вам, ймовірно, буде дуже цікаво відвідати деякі міста країни, оскільки вони є осередками давнини. У столиці Ви зможете відвідати прекрасне місце під назвою "Старе місто". Крім того, прилеглі околиці і центр найбільшого мегаполісу країни дозволять кожному туристу отримати чудові емоції.

"Що відвідати в Естонії?" - Подібні питання часто виникають в голові людини, запланував поїзду в обрану країну. І з цієї причини наш портал хоче більш детально розповісти, які саме поїздки повинні бути включені в турпутевку.

  • Столиця країни - Таллінн. Без перебільшення, мегаполіс являє собою перлину Європи в епоху Середньовіччя. Як було вже сказано, місто має в своєму розпорядженні чудове місце під назвою "Старе місто". Примітно, що воно занесено до Єдиного Реєстру ЮНЕСКО. Як тільки Ви опинитеся в місті, необхідно обов'язково відвідати Ратушу, яка виконана в стилі Середньовіччя. Крім того, обов'язково варто зайти і в найвищий будинок міста - церква Святого Олава. Туристи зможуть ознайомитися з визначними пам'ятками Таллінна у вигляді палацу Кадріорга, церквою Святого Духа, а також з величною дзвіницею, що датується 17 століттям. На території столиці розташовується собор Невського, який приваблює сотні туристів своїми куполами-цибулинами.
  • Пам'ятки Естонії представлені і таким містом, як Тарту. Примітно, що це найбільше місто на території країни після столиці - Таллінна. Отже, кожен турист, який перебуває в Тарту, обов'язково повинен познайомитися з університетом, який вважається одним з найдавніших на території країн Прибалтики. Назва його - "Тартуський Університет". Естонці вважають його колискою руху національності країни. До речі, близько 95% корінних мешканців міста складають саме естонці. Багато людей шанобливо звуть поліс як "місто гарних думок".
  • Відпочинок в Естонії передбачає поїздку в курортне містечко під назвою Пярну. Це місце дуже цінується молоддю, оскільки чудові пляжі, сервіс і нехолодну Балтійське море - все це приваблює все більше і більше народу в сонячні дні літа. Старші люди люблять Пярну за чисте повітря, свіжість, грязьові ванни і тишу.

ВАЖЛИВО: Так уже повелося, що Пярну вважається літньою столицею країни. Обов'язково відвідайте це місце!

  • Якщо Ви не знаєте, де відпочити в країні, Вам пропонується подивитися острова під назвою "Саарема-Муху".


    Подібне місце - це вогнище національної гордості, оскільки тут поширені споконвічно-народні традиції. У Таллінні, наприклад, багато людей говорять російською мовою, тоді як тут переважає тільки естонська. Варто зауважити, що місце це - вельми цілюще, оскільки тисячі людей їдуть сюди з метою ізлечіванія від різних хвороб за допомогою грязьових ванн. На території заповідника відкриті численні Центри здоров'я, в яких проходять лікування тисячі відвідувачів протягом усього року.

  • Якщо Ви зважилися на відвідування країни з дітьми, Вам обов'язково варто подивитися Нарву - третє місто країни за величиною. Знаходиться він на самому кордоні з РФ, на лівому бережку річки "Нарва". Примітно, що російські туристи, які приїжджають на літні або зимові канікули в країну, проходять постової контроль саме на річці. У місті Ви знайдете багато розваг: парки атракціонів, кінотеатри та багато іншого.
  • Сімейний відпочинок в Естонії повинен включати поїзду в Раквере. Чому? - Це містечко, розташоване на самому Півночі країни, пропонує своїм відвідувачам екскурсію в центральне місце регіону - Раковорская фортеця, де в 13 столітті боролися російські і датські воїни. Досвідчені екскурсоводи проведуть ненудні і вельми цікаві заходи, тому Ви зможете отримати не тільки масу нових вражень, а й відпочити душею.

Де зупинитися в Естонії?

Сьогодні кожен турист, що виїжджає за межі своєї держави, завжди бажає визначитися до поїздки, де можна буде зупинитися на довгий (чи ні) термін. В цілому, готелі Естонії розташовані в великих містах, наприклад, в Таллінні, Пярну та ряді інших.

Якість сервісу повністю ототожнює Прибалтику: завжди педантично і з розумом. Ціни на сьогоднішній день за послуги розміщення не перевищують російські, тому туристи не турбуються на даний рахунок.

До речі, влітку в Естонії працюють майже всі місця відпочинку, оскільки саме в цей період часу туристи бажають відвідати країну з метою не тільки подивитися на місцеві визначні пам'ятки, але й отримати можливість викупатися в Балтійському морі, води якого вважаються прийнятними для подібних процедур строго в певний час.

Навпаки, взимку в Естонії вельми холодно. Не диво, адже це північна країна. Однак саме в зимовий період тут відкривається вся краса Скандинавії на перехресті з Прибалтикою. Як було відмічено вище, Естонія - це вогнище Середньовіччя, тому вся культура та архітектура тут виконана у дусі тих часів. Особливо красиво виглядають вулички взимку, коли падає на землі лежить великий шар снігу.

У заключній частині

У цілому, проблема "Як відпочити в Естонії" виникає саме в той момент, коли необхідно визначитися, які місця відвідувати в країні. Наш портал склав приблизний список рекомендацій і порад, слідувати яким - значить потрапити в потрібні точки держави, щоб покинути його з набутими враженнями на довгий термін.

Відпочинок в Естонії всією сім'єю дозволить Вам і Вашим дітям підвищити свій рівень кругозору , набратися нових емоцій і просто відпочити від суєти Москви або Санкт-Петербурга. Відчуйте час далеких століть разом з Прибалтикою вже зараз.

ВАЖЛИВО: Отримання візи в країні займає певний проміжок часу. Пам'ятайте, що Естонія - це країна ЄС, тому, купуючи Шенгенську домовленість за документами, Ви отримуєте можливість подорожі по іншим країнам Європи з моменту в'їзду на територію зазначеної країни.

Пізнавайте світ разом з нами!