Швеція - дивовижна і приголомшлива країна, що славиться чарівної краси пейзажами і цікавою історією. Вибираючи тури в цю чудову країну, не можна забути про шведському містечку Ескільстуна, який мальовничо розташований на березі річки Ескільстунаон. Місто для туристів не настільки розповсюджений і майже невідомий, але зате серед самих шведів є дуже популярним, адже там можна провести незабутніх відпочинок. Ну що, їдемо відпочивати в Еськильстуна!?

Трохи про місто

Цей невеликий і від того затишне містечко славиться сталеливарної промисловістю. У місті проводилися і продовжують проводитися різні предмети побуту: ключі, столові прилади, ножиці і, звичайно, зброю. У виготовленні вогнепальної зброї збережені давні традиції з обробки сталі. У місті діє безліч різних заводів і фабрик. Діє місцевий Технічний музей, в якому представлені численні експонати, що відображають історичні події в промисловій галузі Еськильстуна.

Також у місті 1832 була заснована всесвітньо відома компанія Volvo. От саме одним з найяскравіших і важливих подій є шоу, яке проходить щороку, присвячене цій фірмі. Головний офіс компанії розташований в Ескільстуні. Також діє музей зі старовинними моделями Volvo. Славиться музей величезною колекцією.

Пам'ятки і відпочинок!

Церква Форс є одним з архітектурних пам'яток міста.


Спочатку церква була побудована в XI столітті з дерева, але в зв'язку з декількома пожежами, пізніше була знову вибудувана, але вже з каменю і збереглася в такому вигляді до наших днів. Являє собою ця церква красива будівля з симетричними 2-ма вежами, збудованими з червоної цегли.

Основним і дуже веселою розвагою в Ескільстуні є Parken Zoo - місцевий зоопарк, де можна помилуватися на найрідкісніші і різні види тварин. Це азіатські леви, білі тигри, леопарди і т.д. Також в зоопарку ви зможете побачити варана з острова Комодо - найбільша рептилія на Землі! За участю дресированих тварин на території зоопарку регулярно проводяться барвисті шоу. Також Еськильстуна популярний ще одним зоопарком, який називається "Скандинавський ковчег". Там ви зможете подивитися на вимираючі види.

А ось для дітей в місті діє "Палац Нептуна". Це розважальний парк атракціонів на воді під відкритим небом, де діти можуть погратися в басейнах і прокотитися на безлічі водних гірок. Дорослі можуть поніжитися на шезлонгу під ніжним сонечком. Втім, вибираючи тур для сімейного відпочинку, слід враховувати переваги кожного члена вашої родини, але Еськильстуна не залишить байдужим нікого! Гарного відпочинку і здоров'я вам і вашим близьким!