Ви бажаєте відвідати один з найдавніших міст Російської Федерації? Збираєтеся в поїздку в місто Тюмень, але не знаєте, куди обов'язково необхідно навідатися? Ми підкажемо Вам всі необхідні пам'ятки міста, проінспектіруем Ваш маршрут і порадимо кілька важливих місць, потрапити куди повинен кожен із приїжджих турістов.Что таке Тюмень? Даний місто - це адміністративний центр однойменного обласного округу, який розташовується на території західної Сибіру. Примітно, що поряд з округом є велика річка під назвою Туре. Загальна площа території міста складає в загальному 230 квадратних метрів. Загальне населення - близько 600.000 чоловік. Пряме відстань до столиці країни - 2.100 км.

Якщо Ви бажаєте розібратися, що відвідати в Тюмені, спочатку необхідно торкнутися теми історії поселення. Отже, Тюмень - це споконвічно російське місто, причому перший заснований в цих краях. Перші камені "граду" були закладені ще в 1587 році, коли на російські кордони відбувалися неймовірні забіги кочівників. Трохи пізніше, в 18-19 столітті, коли побудували Транссибірську магістраль, економічне назва міста різко зросло, оскільки Сибір, як відомо, вельми багата лісовими масивами.

ВАЖЛИВО: Місто мало важливе значення і в період Великої Вітчизняної, оскільки багато важливих Центри ставок були перенесені подалі від лінії фронту. Тюмень була одним із стратегічних призначень розміщення.

Де можна відпочити в Тюмені?

Якщо Ви зважилися на поїздку в Сибірський регіон і вибрали в якості пріоритету найбільше місто округу, Вам необхідно більше знати про відпочинок в Тюмені. Всі туристи, охочі відвідати заявлений містечко, безумовно зобов'язані подивитися музеї, яких на території адміністративного центру велика кількість. Наприклад, краєзнавчий музей ім Словцова пропонує кожному зацікавленому відвідувачу масу цікавих речей: археологія, пантеологія, етнографія та багато іншого. Крім того, обласний музей мистецтв пропонує подивитися велика кількість різноманітних культурних одиниць мистецтва: картин і ручних виготовлень начиння.

Поговоримо про визначні пам'ятки міста

Для всіх зацікавлених туристів ми пропонуємо приблизний список місць, в які необхідно потрапити кожному з приїжджих. Сподіваємося, він допоможе отримати загальне уявлення про місто і красі Росії в глибині Сибіру.

  • Пам'ятки Тюмені представлені, насамперед, знаменитим Собором. Кафедральний вогнище релігії "Християнство" - це споконвічно російська особливість багатьох поселень. Туристи зможуть познайомитися з будівництвом, датованій 1787 роком. Примітно, що собор - це натхнення фантазії художества теми бароко в російській стилі. В цілому, кожна людина зможе випробувати неймовірні емоції з тієї причини, що будівля пропонує величний зовнішній вигляду, багатоярусність, орнамент краси та багато іншого.
  • Якщо Вам необхідно розібратися, де відпочити в Тюмені, Вам пропонується відвідати будівлю сільгоспакадемії . Чому? Саме цей інститут є місцем випуску багатьох відомих російських людей. Наприклад, ще в 1930 році в університеті проходив навчання легендарний розвідник Радянського Союзу на ім'я Микола Кузнєцов.

ВАЖЛИВО: Особливо цікаво те, що в період з 1941 по 1944 рр. в будівлі академії розташовувалося тіло забальзамоване В.І. Леніна.

  • Якщо Ви розраховуєте на сімейний відпочинок в місті, обов'язково подивіться унікальне місце під назвою "Міст Закоханих". Представляє він собою пішохідне "з'єднання" берегів через річку під назвою "Туру".


    Примітно, що в 2003 році тут, на мосту, кілька ді-джеїв влаштували цікавий конкурс, присвячений найдовшому поцілую. В цілому, щороку тут проходять різні заходи на свята, тому навіть з дітьми тут буде не нудно.

Де можна зупинитися?

Будь-який мандрівник завжди повинен знати, де і коли можна буде зупинитися. Якщо Ви зважилися на поїздку в місто Сибіру на кілька днів, готелі Тюмені зможуть порадувати Вас хорошим рівнем сервісу та обслуговування. Меню багатьох закладів подібного типу (ресторани включені в будівлі) рясніє рибними стравами, свіжим м'ясом та іншими делікатесами.

ВАЖЛИВО: Вкрай важливо спробувати національну страву корінних жителів, приготоване з волоських горіхів, меду і молока.

Готелі Тюмені, яких в кілька разів більше, ніж готелів, пропонують своїм постояльцям відпочити за досить помірні гроші, тож Вам абсолютно не потрібно буде турбуватися, що гаманець неабияк спорожніє в момент оплати. У Москві або "Пітері" туристи платять набагато більші суми за "зупинку" на відпочинок, тому відкиньте всі непотрібні думки і вибирайте необхідне місце.

Трохи про клімат

Влітку в Тюмені, як не дивно, досить жарко, хоч це і Сибір (асоціації з лютими морозами і неймовірно холодним кліматом). Взагалі, влітку сюди їдуть багато туристів з метою ознайомлення з тутешніми лісами, оскільки незаймана природа і наявність неповторних незайманих масивів - все це тягне все більше і більше людей з року в рік. Багато хто, наприклад, воліють брати з собою намети і вирушати в подорож на довгий час вглиб непролазних хащ.

Взимку в місті холодно. "Російська зима" - цей вислів стало вже прозивним, оскільки будь-яка згадка про Сибір завжди асоціюється разом з лютим кліматом зимового періоду. У цю пору року тут потрібно тепла одяг, оскільки без неї перебувати на території міста буде неможливо. До речі, любителі лазні завжди зможуть знайти розвагу подібного характеру, оскільки в заміських околицях багато комплексів пропонують послуги "Російської лазні" взимку. Кожному відвідувачеві буде надана можливість парилки, після якої - ополонку на річці. Потім, як правило, слід стіл з квасом і закускою. У цих цілях тут бувають багато іноземних туристів, оскільки в цьому зв'язку можна гідно оцінити велич давньої російської традиції.

Післямова

У цілому, розібратися з питанням "Як відпочити в Тюмені" ми змогли без певних труднощів. Якщо Ви віддаєте перевагу відправлятися в подорожі на кілька днів або тижнів - обов'язково запасайтеся путівниками та теплими речами (взимку). Населення міста вельми доброзичливе до відвідувачів, тому Ви завжди зможете, що називається, "знайти спільну мову" з кожною людиною.

ВАЖЛИВО: Необхідно знати, що на території Центру розташовуються численні лікувальні комплекси, тому відпочинок в Тюмені всій сім'єю може носити і оздоровчий характер. Ви завжди зможете "поправити" своє здоров'я, відвідавши санаторії, розташовані в лісових масивах тайги.

В цілому, ми закінчуємо нашу розмову на тему відпочинку в Тюмені, оскільки всі основні питання ми висвітлили трохи вище. Сподіваємося, що зазначені відомості допоможуть нашим відвідувачам вдало з'їздити до вказаного міста і добре відпочити, привізши з собою море позитивних емоцій і вражень.

Матеріал підготовлений спеціально для всіх, хто цікавиться туристичної тематикою. Залишайтеся з нами!